DA   EN

Back to Switche

  • Fiber moduler [11]
Show all options
Show all options
Show all options

TP-Link TL-SM331T V1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul

169,00DKK135,20DKK ekskl. moms

TRENDnet TPE-E100 Repeater

  • Varenummer 989046516
  • Model TPE-E100
  • Producent TRENDnet
  • EAN 0710931160185
249,00DKK199,20DKK ekskl. moms

HPE Aruba Instant On SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet

339,00DKK271,20DKK ekskl. moms

Club 3D CAC-1007 Repeater

  • Varenummer 996063078
  • Model CAC-1007
  • Producent Club 3D
  • EAN 8719214471590
179,00DKK143,20DKK ekskl. moms

DeLOCK Delock Displayport 1.2 Repeater 4K 60 Hz Repeater

  • Varenummer 992766574
  • Model 11464
  • Producent DeLOCK
  • EAN 4043619114641
139,00DKK111,20DKK ekskl. moms

MikroTik S RJ10 SFP+ transceiver modul

  • Varenummer 992799580
  • Model S+RJ10
  • Producent MikroTik
  • EAN 2000000976624
509,00DKK407,20DKK ekskl. moms

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode SFP (mini-GBIC) transceiver modul

179,00DKK143,20DKK ekskl. moms

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode SFP (mini-GBIC) transceiver modul

449,00DKK359,20DKK ekskl. moms

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP (mini-GBIC) transceiver modul

169,00DKK135,20DKK ekskl. moms

TP-Link MC210CS Fibermedieomformer Gigabit Ethernet

249,00DKK199,20DKK ekskl. moms

TP-Link MC220L Fibermedieomformer Gigabit Ethernet

159,00DKK127,20DKK ekskl. moms