DA/   EN/

Kategorier

Producent

Vis alle

Type

Vis alle

Kabeltype

Vis alle

Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G SFP+ transc...

489,00DKK Ekskl. moms 391,20DKK

Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G SFP (mini-GB...

119,00DKK Ekskl. moms 95,20DKK

TP-Link TL-SM311LS SFP (mini-GBIC) trans...

119,00DKK Ekskl. moms 95,20DKK

TP-Link TL-SM311LM SFP (mini-GBIC) trans...

119,00DKK Ekskl. moms 95,20DKK

TP-Link TL-SM321B SFP (mini-GBIC) transc...

109,00DKK Ekskl. moms 87,20DKK

Ubiquiti U Fiber Single-Mode SFP (mini-G...

199,00DKK Ekskl. moms 159,20DKK

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode SFP (mini-GB...

139,00DKK Ekskl. moms 111,20DKK

TP-Link MC220L Fibermedieomformer Gigabi...

139,00DKK Ekskl. moms 111,20DKK

DeLOCK Delock Displayport 1.2 Repeater 4...

  • Varenummer 992766574
  • Model 11464
  • Producent DeLOCK
269,00DKK Ekskl. moms 215,20DKK

TP-Link MC200CM Fibermedieomformer Gigab...

249,00DKK Ekskl. moms 199,20DKK

TP-Link MC210CS Fibermedieomformer Gigab...

219,00DKK Ekskl. moms 175,20DKK

Ubiquiti U Fiber SFP+ transceiver modul

619,00DKK Ekskl. moms 495,20DKK

Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul...

879,00DKK Ekskl. moms 703,20DKK

TP-Link MC110CS Fibermedieomformer Ether...

179,00DKK Ekskl. moms 143,20DKK

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode SFP (mini-GB...

269,00DKK Ekskl. moms 215,20DKK

HPE Aruba SFP (mini-GBIC) transceiver mo...

1 019,00DKK Ekskl. moms 815,20DKK

TP-Link MC100CM Fibermedieomformer Ether...

219,00DKK Ekskl. moms 175,20DKK

TRENDnet TEG MGBSX SFP (mini-GBIC) trans...

  • Varenummer 94734
  • Model TEG-MGBSX
  • Producent TRENDnet
169,00DKK Ekskl. moms 135,20DKK

TRENDnet TPE-E110 Repeater

  • Varenummer 989046517
  • Model TPE-E110
  • Producent TRENDnet
379,00DKK Ekskl. moms 303,20DKK

TRENDnet TPE-E100 Repeater

  • Varenummer 989046516
  • Model TPE-E100
  • Producent TRENDnet
319,00DKK Ekskl. moms 255,20DKK

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-S Comp. SF...

1 249,00DKK Ekskl. moms 999,20DKK

TRENDnet TFC GMSC Fibermedieomformer Gig...

  • Varenummer 991792657
  • Model TFC-GMSC
  • Producent TRENDnet
349,00DKK Ekskl. moms 279,20DKK

TP-Link MC112CS Fibermedieomformer Ether...

149,00DKK Ekskl. moms 119,20DKK